Kliknij i sprawdź listę odcinków podcastu Calfert o Uprawie.

PODCAST CALFERT o UPRAWIE!

Calfert o Uprawie, to podcast przygotowywany przez ekspertów: Jarosława Barszczewskiego i Alberta Zwierzyńskiego z firmy Calfert. Poruszamy w nim zagadnienia związane z uprawą, nawożeniem, ochroną, a także agrotechniką w uprawie roślin jagodowych, sadowniczych i warzyw. Dyskutujemy na różne tematy, dopasowując aspekty uprawowe do sytuacji na plantacji i do aktualnych potrzeb wynikających z agrotechniki.

Calfert o Uprawie, to podcast, który kierujemy do ogrodników, plantatorów, sadowników i osób zajmujących się towarową uprawą roślin, które za cel stawiają sobie uzyskanie wysokiej jakości i trwałości plonów. Jeśli szukasz rozwiązań w tym zakresie, inspiracji bądź odpowiedzi na nurtujące Cię pytania to zapraszamy do wysłuchania naszych cyklicznych audycji w podcaście Calfert o Uprawie.

Podcast Calfert o Uprawie znajdziesz na naszej stronie, poniżej znajduje się lista odcinków.

Wszystkich odcinków będzie można posłuchać na YouTube, lub w twojej ulubionej aplikacji podcastowej, Spotify, Apple Podcasts, Google Podcast lub dowolnej.

 

Obszerną wiedzę uzyskasz również na naszej stronie www.calfert.pl gdzie w formie artykułów i filmów video prezentujemy treści oraz wskazówki, które możesz wykorzystać w codziennych działaniach w zakresie agrotechniki.

Inspiracją do nagrywania i przygotowywania materiałów jesteś bowiem Ty drogi plantatorze i słuchaczu, dlatego już teraz skorzystaj z zakładki ZADAJ PYTANIE, na naszej stronie www.calfert.pl, aby uzyskać, odpowiedzi na nurtujące Cię kwestie oraz trudne pytania, oraz by zdobyć wiedzę potrzebną w skutecznej uprawie roślin.

Bardzo prosimy podziel, się tym podcastem Calfert o Uprawie, że swoimi znajomymi plantatorami, sadownikami lub warzywnikami. Za każdą recenzję, komentarz i polecenie Bardzo Serdecznie Dziękujemy.

Do usłyszenia w kolejnym odcinku podcastu Calfert o Uprawie!

Zapraszają: Jarosław Barszczewski oraz Albert Zwierzyński.

Zapisz się aby otrzymać powiadomienia o nowych odcinkach podcastu Calfert o Uprawie!
Klikając przycisk „Zapisz się!” wyrażasz zgodę na otrzymywanie od nas newsletterów i akceptujesz Regulamin. Będziemy przetwarzać Twoje imię oraz adres e-mail w celu przesyłania Ci informacji handlowych. Administratorem Twoich danych osobowych jest Calfert Sp. z o.o. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityka prywatności.

Poniżej znajduje się lista wszystkich odcinków podcastu Calfert o Uprawie.