W tym miejscu przygotowaliśmy dla Ciebie zalecenia, przykładowe programy nawożenie, tabele mieszania oraz ulotki do pobrania o naszych wybranych produktach.

Dzięki tym materiałom możesz zapoznać się z przykładowymi programami aplikacji naszych produktów, zweryfikować możliwość mieszania, czy zapoznać się ze szczegółowymi informacjami zawartymi w ulotkach naszych produktów. Przygotowane dla niektórych rozwiązań i produktów z oferty Calferta.

Jeśli nie znalazłeś w tym miejscu, czego szukasz, wejdź na stronę poświęconą PRODUKTOM, gdzie na kartach produktu znajdziesz szczegółowe informacje i będziesz mógł przeczytać etykietę preparatu przed jego zastosowaniem. Szczególnie zachęcamy do zapoznania się z etykietą produktu przed jego użyciem oraz wykonania próby mierzalności w mniejszej ilości wody przed sporządzeniem mieszaniny zbiornikowej.

Nasze produkty znajdziesz w siedmiu funkcyjnych grupach, abyś łatwiej i szybciej mógł znaleźć odpowiednie rozwiązanie do Twoich upraw.

Nadal nie mogłeś odnaleźć potrzebnych informacji?

 

Już teraz kliknij zakładkę, ZADAJ PYTANIE i wyślij wiadomość do naszych ekspertów, celem uzyskania potrzebnych i szczegółowych informacji.

Bardzo Dziękujemy za zainteresowanie i korzystanie z rozwiązań i produktów dostarczanych przez Calfert.

TABELE MIESZANIA

PROGRAMY NAWOŻENIA I BIOSTYMULACJI TRUSKAWEK, WSPOMAGAJĄCY UKORZENIANIE ROŚLIN PO POSADZENIU.

Programy wsparcia i rozwoju systemu korzeniowego truskawek, na plantacjach zakładanych z sadzonek doniczkowanych i zielonych.

Na prośbę naszych klientów i plantatorów, zespół Ekspertów z firmy Calfert przygotował programy, w których prezentowane są schematy nawożenia, biostymulacji i aplikacji dolistnej na młodej plantacji truskawek.

Programy zostały podzielone na 5 grup z uwzględnieniem: obecności fertygacji lub jej braku na plantacji oraz typu i rodzaju sadzonek używanych do zakładania nowych plantacji.

Programy zostały opracowane aby ułatwić i wspierać podpowiedziami i wskazówkami plantatorów zakładających nowe plantacje w okresie letnim i jesiennym.

Zachęcamy aby dawki nawozów opierać o wyniki chemicznej analizy gleby, a prezentowane schematy traktować poglądowo, pamiętając że zawsze możesz się z nami skontaktować aby uszczegółowić program lub porozmawiać o indywidulanych rozwiązaniach dla Twojej plantacji.

KLIKNIJ I SPRAWDŹ PROGRAM NAWOŻENIA I BIOSTYMULACJI, WSPIERAJĄCYCH WZROST I ROZWÓJ SYSTEMU KORZENIOWEGO TRUSKAWKI.

KLIKNIJ I PRZEJDŻ DO ARTYKUŁU O PROGRAMACH NAWOZENIA I BIOSTYMULACJI, WSPIERAJACYCH WZROST I ROZWÓJ SYSTEMU KORZNIOWEGO TRUSKAWKI. 

 

PROGRAMY NAWOŻENIA TRUSKAWKI W UPRAWIE TUNELOWEJ

Tanie i skuteczne nawożenie truskawek

W 2019 roku uczestniczyliśmy w projekcie „Truskawki w Tunelach”. Na plantacjach doświadczalnych stosowane były nawozy, biostymulatory i produkty rekomendowane przez naszego specjalistę. Zaproponowane rozwiązania miały na celu przyspieszenie terminu zbioru owoców oraz poprawę jakości i ilości plonu. Więcej o jesiennym nawożenie przeczytasz w artykule na jagodnik.pl: Nawożenie jesienne

Poniżej znajduje się program nawożenia plantacji truskawek od momentu sadzenia roślin do 8 maja, czyli początku zbioru pierwszych owoców.

Program nawożenia truskawek uprawianych w tunelu, od momentu posadzenia do początku zbioru.

Aby przygotować truskawki do plonowania w kolejnym sezonie, rekomendowaliśmy specjalnie dopasowany program nawożenia truskawek uprawianych w tunelu. Program polecany jest do końca sezonu wegetacyjnego.

Program nawożenia truskawek w uprawie tunelowej (od zakończenia zbioru do końca sezonu)

ULOTKI I BROSZURY PRODUKTÓW CALFERT

Klikając w ikonę wybranego obrazka można zobaczyć ulotkę produktów, która wyświetli się w czytelnej formie z możliwością pobrania pliku PDF 

Ulotka produktów FERTYGOLD Low pH, które obniżają odczyn wody. Polecane  są do fertygacji upraw ogrodniczych.

 

Ulotka nawozu WAPNO MIX MICRO do pozakorzeniowego dostarczania wapnia.
Ulotka nawozu krzemowego z potasem i azotem. POTASIL PLUS KRZEM.
Innowacyjny adiuwant do fungicydów, insektycydów i nawozów dolistnych. OPTYMAL FILM podnosi skuteczność i efektywność ochrony roślin.
Perfekcyjnie rozpuszczalne i niezwykle skoncentrowane nawozy FERTYGOLD do fertygacji.
Siła aminokwasów i mikroelementów zamknięta w AMINOCOMPLEX.
Kompleksowe i maksymalne doglebowe nawożenie upraw nietolerujących chlorki. FERTIMAX COMPLEX to granulowany nawóz do glebowy.
Bogaty skład: kwasy humusowe, aminokwasy, betainy i witaminy. Korzystne działanie dla wzrostu i rozwoju systemu korzeniowego. Szerokie działanie preparatu HUMIK