Zadaj pytanie ekspertom z Calfert

Bezpłatne konsultacje sytuacji na Twojej plantacji

Potrzebujesz porady? Chcesz skonsultować sytuację na swojej plantacji? A może masz zdjęcia lub wyniki chemicznej analizy gleby lub wody, które chcesz pokazać?

Wypełnij formularz kontaktowy i zadaj pytania naszym ekspertom Albertowi Zwierzyńskiemu i Jarosławowi Barszczewskiemu, którzy przeanalizują zagadnienie i udzielą Ci profesjonalnego wsparcia.

W formularzu możesz dołączyć zdjęcia z plantacji lub pliki z wynikami analizy gleby lub wody pochodzących z Twoich upraw. Dzięki temu szybciej otrzymasz odpowiedź od naszych ekspertów.

ZADAJ PYTANIE już teraz naszym ekspertom, aby szybko uzyskać potrzebą odpowiedź. 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z uprawą lub wykorzystaniem naszych produktów – pisz śmiało, wykorzystaj ten formularz do kontaktu. Aby nasi eksperci mogli odpowiedzieć na twoje pytania, oraz rozwiać wszelkie wątpliwości. 

Drogi Plantatorze, jeśli w poniższym formularzu, nie podasz swojego imienia, emaila lub numeru telefonu. Nie odpowiemy na Twoje pytanie, bo nie będziemy mieli takiej możliwości. Twoich danych nikomu nie udostępniamy, służą nam tylko do kontaktu z Tobą.

  Podane przez Ciebie dane osobowe będziemy przetwarzać w celu i zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi. Administratorem Twoich danych osobowych jest Calfert Sp. z o.o. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

  Jeśli nie chcesz wypełniać powyższego formularza, to proszę skontaktuj się z nami poprzez połączenie telefoniczne lub wysyłając emaila. Poniżej znajdziesz dane kontaktowe do naszych ekspertów. Abyś w razie potrzeby mógł szybko i wygodnie zadać nurtujące Cię pytania. Jestem dostępni pod telefonem od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00, jeśli nie odbieramy – zaczekaj na pewno oddzwonimy. Do usłyszenia.


  Jarosław Barszczewski

  Email jarek@calfert.pl

  Telefon +48 722 108 106


  Albert Zwierzyński

  Email albert@calfert.pl

  tel. +48 533 373 709


  Pamiętaj, że wiele odpowiedzi znajdziesz w naszych aktualnościach na stronie głównej, często też publikujemy ciekawe posty na facebooku i materiały wideo na youtube. Śledź nasze social media aby niczego nie przegapić. Pełne dane kontaktowe znajdziesz w zakładce KONTAKT