Jednym z często zadawanych pytań po zbiorach owoców, jest pytanie o to, jak przygotować rośliny do kolejnego sezonu? Jak zadbać o plantację po zbiorach owoców? Jakie zabiegi należy wykonać w uprawie truskawek, aby zbudować wysoki potencjał? Na te i inne pytania odpowiedzą specjaliści firmy Calfert, a powiedzieć można, że już odpowiedzieli. Publikując szereg nagrań video i materiałów tekstowych w poprzednich sezonach, na prośbę naszych klientów, w jednym miejscu zebraliśmy wszystkie materiały, artykuły i nagrania wideo, abyś mógł łatwo znaleźć interesujące Cię kwestie, i uzyskać potrzebne rekomendacje. Poniżej znajdziesz omówienie tematów związanych z pielęgnacją, nawożeniem, plantacji truskawek po zbiorach owoców.
W zamieszczonych poniżej treściach przeczytasz;

Jak zadbać o plantację po zbiorach?

Jak zwalczać chwasty na plantacji?

Kosić czy nie kosić liście truskawek?

Jak nawozić rośliny po zbiorze owoców?

Na te i inne pytania odpowiedź znajduje się w materiałach opublikowanych poniżej. A jeśli nie znajdziesz interesujących Cię treści? To kliknij zakładkę kontakt i zadzwoń lub napisz do naszych ekspertów, aby skonsultować interesujące Cię kwestie.
Już niebawem będziemy publikowali informacje i rekomendacje związane z agrotechniką w uprawie truskawek na podstawie sytuację w bieżącym sezonie. Dlatego zapraszamy na naszą stronę internetową i do śledzenia nas na Facebooku lub YouTube.

Chcesz 5% rabatu na nasze produkty?
Chcesz otrzymać 5% rabatu na zakup produktów Calferta, w sklepie wpolu.pl?
Klikając przycisk „Zapisz się!” wyrażasz zgodę na otrzymywanie od nas newsletterów i akceptujesz Regulamin. Będziemy przetwarzać Twoje imię oraz adres e-mail w celu przesyłania Ci informacji handlowych. Administratorem Twoich danych osobowych jest Calfert Sp. z o.o. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityka prywatności.

Już zakończyły się zbiory truskawek i co dalej? Jak zadbać o plantację po zbiorach owoców?

Chwasty na plantacji truskawek po zbiorach owoców. Jak je skutecznie zwalczyć – tuż po zbiorze?

Koszenie liści truskawek po zbiorach owoców. Uprawowa konieczność czy kaprys plantatora?

Nawożenie doglebowe plantacji truskawek po zbiorach owoców i skoszeniu liści. Jaki nawóz wybrać?

Nawożenie doglebowe plantacji truskawek po zbiorach owoców i skoszeniu liści. Jaki nawóz wybrać?

Jak postępować na plantacji truskawek po zbiorach owoców? Przypomnienie komunikatów z sezonu 2019.