BIO BASSTYL GRAND nawóz dolistny nowej generacji dla plantatorów, ogrodników i sadowników już dostępny!

Słuchając naszych klientów oraz odpowiadając na bieżące zapotrzebowanie żywienia i biostymulacji prowadzonej w sadach czy na plantacjach. Po jakiegoś czasu poszukiwaliśmy nowego dolistnego nawozu, zawierającego mikroelementy oraz składniki korzystanie wspierające rośliny w najważniejszym okresie, jakim jest czas zakwitania i zawiązywania owoców. Wprowadzamy na Polski rynek nowy nawóz Bio BAsstyl Grand, aby wspierał i korzystanie wpływał na procesy związane z zakwitaniem i zawiązywaniem owoców. Ponieważ  najważniejszy czas w produkcji roślinnej, w której z kwiatów w wyniku zapylenia i zapłodnienia tworzą się owoce. Po okresie wdrożenia, badań i testów nawozu Bio Basstyl Grand w ręce naszych klientów oddajemy nowy produkt. Zawierający mikroelementy takie jak bor, cynk i molibden, korzystanie wpływają te pierwiastki na procesy związane z kwitnieniem i zawiązywaniem owoców. Dodatkowo Bio Basstyl Grand zawiera korzystny produkt, jakim jest selen.

Więcej informacji o samym produkcie na naszej stronie w zakładce produktu BIO BASSTYL GRAND

Produkt Bio Basstyl Grand 0,2 l i Bio Basstyl Grand 1 l do kupienia w sklepie internetowym www.wpolu.pl.

 

Chcesz 5% rabatu na nasze produkty?
Chcesz otrzymać 5% rabatu na zakup produktów Calferta, w sklepie wpolu.pl?
Klikając przycisk „Zapisz się!” wyrażasz zgodę na otrzymywanie od nas newsletterów i akceptujesz Regulamin. Będziemy przetwarzać Twoje imię oraz adres e-mail w celu przesyłania Ci informacji handlowych. Administratorem Twoich danych osobowych jest Calfert Sp. z o.o. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityka prywatności.

Jeśli masz pytania dotyczące produktu lub możliwości jego stosowania skorzystaj z formularz, ZADAJ PYTANIE

Jeśli jesteś zainteresowany wsparciem, roślin w trudnych okrasach oraz poprawianiem ich kondycji w czasie silnego stresu Sprawdź już teraz nasze NAWOZY Z BIOSTYMULACJĄ.

W czasie badań prowadzonych w IO w Skierniewicach, potwierdzono korzystny wpływ nawożenia Bio Basstylem Grand na masę owoców maliny.

Dolistne stosowanie nawozu Bio Basstyl Grand ograniczyło opadanie zawiązków owoców jabłoni odmiany 'Gala’.

Trzykrotne opryskiwanie nawozem Bio Basstyl Grand truskawek odmiany „opera’ przesunęło dynamikę na początkowe momenty zbioru owoców.