Zapraszamy Państwa do nowej odsłony strony calfert.pl, którą odświeżyliśmy tak, abyście szybciej i łatwiej mogli się po niej poruszać, znaleźć interesujące Was tematy, aktualności czy też  skontaktować się z nami.

Stworzyliśmy zakładkę „zadaj pytanie”, gdzie możecie kierować pytania dotyczące nawożenia upraw czy też agrotechniki. Wystarczy wypełnić formularz, w którym opiszecie, w czym możemy Wam pomóc oraz możecie wysłać wyniki analiz gleby i wody, aby skonsultować z nami, jak prawidłowo poprowadzić nawożenie.

W zakładce „Aktualności” znajdziecie bieżące informacje z zakresu nawożenia, biostymulacji oraz fertygacji upraw. Jeśli  chcecie się z nami skontaktować, zapraszamy do zakładki „Kontakt”, gdzie znajdują się numery telefonów i adresy e-mail do naszych specjalistów.

Chcesz 5% rabatu na nasze produkty?
Chcesz otrzymać 5% rabatu na zakup produktów Calferta, w sklepie wpolu.pl?
Klikając przycisk „Zapisz się!” wyrażasz zgodę na otrzymywanie od nas newsletterów i akceptujesz Regulamin. Będziemy przetwarzać Twoje imię oraz adres e-mail w celu przesyłania Ci informacji handlowych. Administratorem Twoich danych osobowych jest Calfert Sp. z o.o. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityka prywatności.