Wspieramy naszych klientów, prowadzących sklepy, hurtownie i centra ogrodnicze.

Wspieramy i pomagamy naszym Klientom, którzy prowadzą sklepy ogrodnicze hurtownie i punkty handlowe, sprzedających środki ochrony roślin, nawozy, akcesoria i produkty dla plantatorów, sadowników i ogrodników. Listę dystrybutorów Calferta znajdziesz na stronie, DYSTRYBUTORZY.

Służąc swoją wiedzą i doświadczeniem, organizujemy dni otwarte w punktach handlowych, sklepach i hurtowniach, w czasie których nasi specjaliści, Albert Zwierzyński, lub ekspert z zakresu uprawy i agrotechniki upraw ogrodniczych Jarosław Barszczewski, spotykają się z plantatorami, udzielając porad. 

Jarosław Barszczewski w czasie konsultacji z plantatorem.
  • Eksperci wyposażeni są w mikroskop, za pomocą którego mogą zbadać fragmenty roślin, celem identyfikacji chorób lub szkodników. 
  • Sprawdzą pH i EC wody oraz prowadzą konsultacje z zakresu ochrony roślin, zarówno tej prowadzonej w sposób konwencjonalny, jaki ochrony nastawionej na programy ‘zero pozostałości’.
  • Udzielą porad na temat bieżącej biostymulacji, szczególnie ważnej w okresie, gdy rośliny są wyprowadzone z silnego stresu spowodowanego przymrozkiem.
  • Pomogą dobrać produkty do ochrony, biostymulacji i nawożenia dolistnego.
  • Na podstawie wyników analizy wody i gleby doradzą także w sprawie programów fertygacji i nawożenia na plantacji, pomogą wybrać rozwiązania jak najlepiej dostosowane do potrzeb i sytuacji.
W czasie dyżuru który prowadził Albert Zwierzyński, odbyła się dyskusja na temat aktualnej po przymrozkowej sytuacji na plantacji.

W dzisiejszej, nowoczesnej, ale wymagającej produkcji ogrodniczej, kluczem jest, aby wybierać te rozwiązania, które są sprawdzone i najlepiej rozwiązują konkretny problem,  przyczyniając się do poprawy wzrostu plonu, rozwoju i funkcjonowania roślin.

Firma Calfert dzięki tym i innym działaniom podejmowanym w czasie całego roku, wspiera, pomaga i doradza swoim Klientom – zarówno plantatorom, jak i klientom, którzy prowadzą punkty handlowe, sklepy, hurtownie ogrodnicze, aby wybierane i wdrażane rozwiązania podczas sezonu wegetacyjnego przynosiły korzyści i efekty. Dlatego bardzo miło jest nam słuchać komentarzy naszych Klientów, którzy w czasie takich wizyt przekazują pozytywne opinie na temat produktów firmy Calfert stosowanych na swoich plantacjach, czy w swoich sadach. 

Prowadzisz sklep lub hurtownie ogrodniczą?

Jeżeli prowadzisz sklep, punkt handlowy, hurtownię ogrodniczą, nawiąż kontakt z naszym przedstawicielem handlowym, Mariuszem tel. +48 881 611 577 i zapytaj o aktualną ofertę na produkty firmy Calfert oraz możliwości współpracy. Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz wsparcie specjalistów, abyś mógł przekazywać nie tylko najlepsze rozwiązania, ale przede wszystkim sprawdzoną wiedzę swoim Klientom. 

Albert Zwierzyński i Kamil Przybylski w czasie dni otwartych z ekspertem w sklepie Delta Adam Jaworski w Zbroszy Dużej.

Poniżej znajduje się galeria zdjęć, która obrazuje jak w praktyce wygląda przeprowadzenie takiego dnia otwartego u naszych partnerów. Dyżurujący ekspert, Albert Zwierzyński, przeprowadził lustrację przyniesionych przez plantatorów roślin, sprawdzał pH i EC wody oraz prowadził konsultacje z zakresu ochrony roślin zarówno tej prowadzonej w sposób konwencjonalny, jaki ochrony nastawionej na programy “zero pozostałości”. Rozmawiał z plantatorami na temat bieżącej biostymulacji, szczególnie ważnej w okresie, gdy rośliny są wyprowadzone z silnego stresu spowodowanego przymrozkiem, na temat fertygacji, a także bieżących zagadnień związanych z nawożeniem plantacji. 

Zachęcamy do współpracy partnerów prowadzących nie partnerów właścicieli punktów handlowych sklepów hurtowni ogrodniczych 

Mariusz Szczepańczyk

mariusz(at)calfert.pl

tel. +48 881 611 577

Uczestnicy mogli zadawać pytania i konsultować aktualne działania związane z ochroną i nawożeniem.
Przeglądamy liście truskawki pod mikroskopem celem poszukiwania chorób i szkodników.
Po wysłuchani klienta rekomendujemy najlepsze produkty, AminoVital Power to skoncentrowane, dobrze rozpuszczalne aminokwasy.
AminoVital Power doskonale się rozpuszcza, bardzo szybko nie pozostawia osadów i obniża pH.
Truskawki odmiana 'Alba’ uprawiane w tunelu na przyspieszony zbiór, fertygowane przy wykorzystaniu nawozów FERTYGOLD.
Najwyższą jakość owoców uzyskano stosując dolistne stymulatory z firmy Calfert.
Wysokiej jakości i trwałości owoce truskawki, to cel plantatora.