Co sprawia Ci największy problem w uprawie? ANKIETA

Drogi Plantatorze, zwracamy się do Ciebie z prośbą o odpowiedź na pytanie, co sprawia Ci największy problem w uprawie? Zapraszamy do poniższej ankiety, aby na nią odpowiedzieć i podzielić się z nami, problemami ze swojej plantacji. Dokładne informacje, którymi się z nami podzielisz, pozwolą nam przygotowywać lepsze i bardziej dopasowane do Twoich potrzeb zalecenia, programy i materiały, które pomogą w uprawie i agrotechnice roślin na Twojej plantacji.

W jaki sposób najlepiej, najwygodniej i najefektywniej przekazywać Ci te treści? Poświęć chwilę na to, aby odpowiedzieć na pytania związane z Twoimi preferencjami dotyczącymi zdobywania wiedzy i informacji przez internet, znajdującymi się pod pierwszym pytaniem o problemy uprawowe. Pozwoli nam to przystosować przekazywane treści w formie pisemnej, filmy i nagrania do Twoich potrzeb oraz szybko i sprawnie udostępniać je za pośrednictwem ulubionych aplikacji na Twoim urządzeniu.

Wypełniłeś ankietę? Zapisz się do naszego Newslettera, wpisując swoje imię i adres e-mail w powyższej ramce i odbierz 5% rabatu na produkty Calferta zakupione w ogrodniczym sklepie internetowym www.wpolu.pl oraz 2% rabatu na pozostałe produkty dostępne w sklepie. Po zapisaniu się do naszej bazy mailingowej kod rabatowy zostanie wysłany na Twoją skrzynkę odbiorczą. Dodatkowo nie ominą Cię ważne informacje związane z uprawą roślin i agrotechniką na plantacji. Dołączysz do plantatorów, których na bieżąco będziemy informować o nowych możliwościach i zaleceniach. Dołącz do nas już dziś!

Chcesz 5% rabatu na nasze produkty?
Chcesz otrzymać 5% rabatu na zakup produktów Calferta, w sklepie wpolu.pl?
Klikając przycisk „Zapisz się!” wyrażasz zgodę na otrzymywanie od nas newsletterów i akceptujesz Regulamin. Będziemy przetwarzać Twoje imię oraz adres e-mail w celu przesyłania Ci informacji handlowych. Administratorem Twoich danych osobowych jest Calfert Sp. z o.o. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityka prywatności.

Serdecznie dziękujemy za wypełnienie ankiety i poświęcony czas.

Jeśli masz pytania, zadaj je, wykorzystując formularz https://calfert.pl/zadaj-pytanie/ lub zadzwoń.

 

Miłego Dnia