Promocja na FERTIMAX COMPLEX 12-11-18, uwzględniająca darmową dostawę zakończyła się 31 marca 2021. Aktualna oferta na FERTIMAX COMPLEX znajduje się u naszych dystrybutorów oraz w internetowym sklepie ogrodniczym www.polu.pl 

 

 

Poszukujesz dobrego wieloskładnikowego nawozu bezchlorkowego dla Twoich upraw?

Szukasz nawozu z granulą, która szybko się rozpuszcza po aplikacji?

Chcesz dostarczać swoim roślinom azot, fosfor, potas, magnez, siarkę oraz mikroelementy? 

Idealnie trafiłeś! FERTIMAX COMPLEX NPK 12-11-18 jest to granulowany nawóz, przeznaczony do posypowego aplikowania na powierzchnię gleby w uprawach nie tolerujących chlorków. Idealna niebieska granula jest dość trwała w opakowaniu, dlatego nawóz nie pyli, a po aplikacji na powierzchnię gleby wykazuje właściwości higroskopijne. Chłonąc wodę z otoczenia niebieskie granule szybko się rozpuszczają, uwalniając do strefy korzeniowej składniki pokarmowe, które mogą być szybko pobrane.

Kliknij tu i przejdź do sklepu

FERTIMAX COMPLEX 12-11-18 zawiera 12% azotu amonowego dostępnego dla roślin, który może być zatrzymywany w kompleksie sorpcyjnym, co ogranicza jego przemieszczanie w głąb profilu glebowego. Na uwagę zasługuje także fosfor, którego w nawozie znajduje się 11%, z czego – co bardzo ważne – 8,5 % jest rozpuszczalne w wodzie, zaś reszta w cytrynianie amonu. Odpowiednio dobrana ilość rozpuszczalnego fosforu w wodzie sprawia, że jest on od razu dostępny dla roślin i może wspierać wzrost oraz rozwój systemu korzeniowego w procesach, w których fosfor aktywnie uczestniczy. 18-procentowa zawartość tlenku potasu pochodzi z siarczanu potasu dlatego w FERTMAX COMPLEX znajduje się aż 35 % siarki. Nawóz nie zawiera pierwiastków balastowych, w tym choru czy spodu, dlatego jest polecany do upraw nie tolerujących chloru. Może być bezpiecznie aplikowany w czasie sezonu wegetacyjnego.

Kliknij tu i przejdź do sklepu

Oprócz omówionych makroelementów w FERTIMAX COMPLEX 12-11-18 znajdziesz mikroelementy takie jak bor i cynk oraz śladowe ilości żelaza i manganu. To właśnie dlatego nawożenie FERTIMAX COMPLEX jest maksymalne i kompleksowe.

A jeśli masz pytania, jeśli dysponujesz wynikami chemicznej analizy gleby, jeśli potrzebujesz wsparcia i pomocy w nawożeniu Twoich upraw, to już teraz chwyć za telefon i zadzwoń lub napisz e-maila do naszych ekspertów, którzy pomogą w ustaleniu najlepszego i – co najważniejsze – Twojego planu nawozowego.

Ale to nie wszystko 😊

Firma Calfert wraz z internetowym sklepem ogrodniczym wpolu.pl przygotowała specjalną MEGA PROMOCJĘ! Już teraz możesz kupić 1 tonę FERTIMAX COMPLEX 12-11-18 w worku 25 kg, w cenie 2590 zł brutto, i ZYSKASZ DARMOWĄ WYSYŁKĘ.  Promocja obowiązuje dla zamówień składanych do 31 marca 2021 lub do wyczerpania zapasów.

Promocja Darmowa Dostawa, nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi, ani kodami rabatowymi.

Kliknij tu i przejdź do sklepu