Szukasz skutecznego sposobu na ograniczenie zachwaszczenia na plantacji, TRUSKAWKI, MALINY CZY PORZECZEK?

Sklep Ogrodniczy wpolu.pl i firma Calfert, przygotowali specjalną promocję;

KUPUJĄC

Herbicyd doglebowy, COLZAMID + adiuwant OPTYMAL MAX SOIL, oszczędzasz aż 24,1 zł

W PAKIECIE NA 2HA.

 

NIE CZEKAJ, KUP JUŻ DZIŚ, W JEDYNYM PAKIECIE PROMOCYJNYM.

 

Wystarczy, jeden klik i będziesz mógł dokonać zakupu TANIEGO PAKIETU.

PAKIET NA 2ha -Chwasty w Truskawkach

Colzamid 2x5L +Optymal max Soil 1L

COLZAMID  2x5L

Zawartość substancji czynnej: 

napropamid (związek z grupy amidów) – 450 g/l (40,87%).

Środek wnika do rośliny poprzez okrywę nasienną, korzenie lub liścienie. Najskuteczniej niszczy chwasty w okresie ich kiełkowania. Nie działa na chwasty znajdujące się w późniejszych fazach rozwojowych. Środek niszczy nie tylko chwasty wschodzące jesienią, ale również chwasty wschodzące wiosną. Chwasty wschodzące podczas bezdeszczowej pogody są niszczone po wystąpieniu opadów.

ETYKIETA COLZAMID

OPTYMAL MAX SOIL  1L

to płynny, wielofunkcyjny adiuwant przeznaczony do łącznego stosowania z herbicydami doglebowymi. Dzięki użyciu najwyższej jakości składników OPTYMAL MAX SOIL zapewnia optymalne i równomierne rozmieszczenie cieczy roboczej na powierzchni gleby. Utrzymuje substancje aktywne herbicydów doglebowych w strefie kiełkowania nasion, co powoduje wydłużenie i poprawę działania substancji aktywnych chwastobójczych środków ochrony roślin. OPTYMAL MAX SOIL zwiększa działanie środków ochrony roślin stosowanych do zwalczania chwastów oraz poprawia kontakt cieczy roboczej z cząsteczkami gleby, co przyczynia się do wzrostu skuteczności herbicydów doglebowych w trudnych warunkach. Ogranicza przemieszczanie się substancji aktywnej w głąb profilu glebowego. OPTYMAL MAX SOIL można łączyć z herbicydami stosowanymi doglebowo, które niszczą nasiona chwastów i uniemożliwiają ich wschody. Może być stosowany w uprawie roślin rolniczych, sadowniczych, warzywniczych czy jagodowych łącznie z herbicydami dopuszczonymi do zwalczania chwastów w danych uprawach.

ETYKIETA  OPTYMAL MAX SOIL

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed użyciem przeczytaj etykietę oraz opis działania produktu. Środki ochrony roślin do użytku profesjonalnego mogą być nabyte tylko i wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w ustawie o środkach ochrony roślin.

Optymal Max Soil

OPTYMAL MAX SOIL to wielofunkcyjny adiuwant, stosowany wraz z herbicydami doglebowymi. 

OPTYMAL MAX SOIL zapobiega odbijaniu się kropel cieczy roboczej od powierzchni gleby. 

Ciecz robocza lepiej przylega do powierzchni gleby, równomiernie ją pokrywając co zapewnia efektywniejszą ochronę. 

OPTYMAL MAX SOIL zapewnia równomierne pokrycie, cieczą roboczą opryskiwanej powierzchni gleby, co zwiększa skuteczność działania herbicydów.

OPTYMAL MAX SOIL zapobiega przemieszczaniu się substancji aktywnej w głąb profilu glebowego.

Substancja aktywna jest zatrzymywana w strefie kiełkowania chwastów, i może stanowić mniejsze ryzyko uszkodzenia roślin uprawnych.

STOSOWANIE

Preparat stosować łącznie ze środkami ochrony roślin, herbicydami doglebowymi.
OPTYMAL MAX SOIL należy stosować w dawce od 0,3 do 0,6 l/ha wraz ze wskazaną
w etykiecie dawką danego środka ochrony roślin.

Napełnić zbiornik opryskiwacza w 50% wodą, uruchomić mieszadło i dodać do zbiornika opryskiwacza odmierzoną ilość środka ochrony roślin, wynikającą z jego etykiety stosowania. Do zbiornika powoli dozować odmierzoną ilość OPTYMAL MAX SOIL, uzupełnić zbiornik w 100% wodą podczas pracy mieszadła. Opróżnione opakowanie trzykrotnie przepłukać wodą, zawartość wlać do zbiornika opryskiwacza. W czasie wykonywania zabiegu chemicznej ochrony roślin mieszadło musi być włączone.

Mieszalność

Wykaz wybranych substancji aktywnych środków chwastobójczych, z którymi do których poleca się dodatek adiuwanta OPTYMAL MAX SOIL.