Firma CALFERT Sp. z o.o. to Polskie przedsiębiorstwo działające od 2011 roku tworzone przez młodych i ambitnych ludzi. Naszym celem jest dostarczanie optymalnych i sprawdzonych rozwiązań dla rolników i ogrodników oraz wspieranie przedsiębiorstw działających w sektorze Agro. Poszukujemy najlepszych rozwiązań i produktów na całym świecie. Testujemy, badamy i sprawdzamy je w warunkach Polskich, a gotowe rozwiązania i technologie przekazujemy naszym klientom wspierając tym samym ich codzienną pracę. Stawiamy na rozwój i badania oraz współpracę z ośrodkami naukowo-badawczymi, wszystkie polecane rozwiązania są sprawdzone i przystosowane do wykorzystywania w uprawie roślin w naszych warunkach klimatyczno-glebowych. Dużą wagę przykładamy do wsparcia i doradztwa, jakie świadczymy wszystkim naszym klientom. Dzięki temu, poza produktami wysokiej jakości, otrzymują również niezbędna wiedzę i zalecenia co do wykorzystania rekomendowanych rozwiązań w swojej uprawie.

Posiadamy szerokie kompetencję i długoletnie doświadczenie we wprowadzeniu i kreowaniu produktów w rynku rolniczym. W naszej ofercie posiadamy produkty nawozowe, biostymulacyjne i inne preparaty niezbędne w uprawie roślin. Aktualnie 25 produktów zebranych w 6 grupach tematycznych:

1 – Nawozy z biostymulacją

2 – Nawozy dolistne

3 – Wspomagacze gleby

4 – Nawozy posypowe

5 – Nawozy do fertygacji

6 – Adiuwanty

Liczba wprowadzanych i dostępnych w naszej firmie rozwiązań rośnie z roku na rok.

Zapraszamy do współpracy również hurtownie, sklepy stacjonarne i sklepy internetowe. Oferujemy wszelką pomoc, wsparcie we wprowadzeniu najlepszych i sprawdzonych rozwiązań w pozycje ofertowe. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy i kooperacji, a naszą wizytówką jest szeroki uśmiech i wzajemny szacunek.

Zapraszamy do współpracy

Zespół Calfert