Nawóz dolistny zawierający azot, potas oraz wysoką, bo aż 20% w przeliczeniu na SiO2, zawartość krzemu jest dostępny na rynku już od 4 lat i zdobył uznanie rolników, plantatorów i sadowników.

O działaniu nawozu Potasil Plus Krzem oraz niezwykle istotnym dla roślin krzemie w materiale wideo prosto z tunelowej uprawy malin opowiada

Albert Zwierzyński

 

Potasil Plus Krzem ma postać płynną, jest przeznaczony do dolistnego uzupełniania azotu i potasu, dostarczając roślinom korzystny pierwiastek, jakim jest krzem. Wspiera on odporność roślin na uszkodzenia, patogeny czy zmiany temperatur oraz wspiera ich wzrost i jakość plonu.

Potasil Plus krzem jest dostępny w opakowaniach:

POTASIL PLUS KRZEM 1 L

POTASIL PLUS KRZEM 5 L

POTASIL PLUS KRZEM 6 L

POTASIL PLUS KRZEM 20 L

Nowe 6 litrowe opakowanie Potasil Plus Krzem

Dzięki bardzo trwałemu 6 litrowemu opakowaniu nawóz można łatwo odmierzyć w żądanej ilości i w prosty sposób przygotować ciecz roboczą. Opakowania o pojemności 5 litrów są dostępne do wyczerpania zapasów, a opakowania 6-litrowe są dostępne w ciągłej sprzedaży. U naszych dystrybutorów, których znajdziesz w zakładce DYSTRYBUTORZY oraz w sklepie internetowym www.wpolu.pl.

Jeśli masz pytania dotyczące stosowania nawozu Potasil Plus Krzem, to zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami.

 

Badania formułą Potasil Plus Krzem

Nawóz dolistny Potasil Plus Krzem został opracowany w wyniku wieloletnich badań i doświadczeń prowadzonych przez dr. hab. Zbigniewa Jarosza z Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Dzięki współpracy z Panem doktorem i UP w Lublinie firmie Calfert udało się wprowadzić na rynek polski i nie tylko nawóz Potasil Plus Krzem, który jest chętnie wybierany przez rolników, sadowników i plantatorów. Potasil Plus Krzem to wygodna do aplikacji postać płynna, wysoka zawartość krzemu oraz dwa pierwiastki, takie jak azot i potas. Nawóz jest ich dobrym źródłem, które plantator nabywa w niskiej cenie.

 

Zapraszamy do artykułów i materiałów, w których opisywany było działanie POTASIL PLUS KRZEM:

POTASIL PLUS KRZEM najbardziej skoncentrowany nawóz krzemowy na rynku.

Przygotowanie truskawek do spoczynku zimowego

Dlaczego warto stosować nawożenie krzemem

Nawożenie dolistne truskawek krzemem. Dlaczego warto sięgać po krzem?

Dolistne nawożenie borówki wysokiej, celem poprawy jakości i trwałości owoców.

https://calfert.pl/2021/06/18/jak-pomoc-roslinom-w-czasie-upalow/

 

Jeśli nie znalazłem interesujących Cię treści dotyczących stosowania krzemu i nawozu Potasil Plus Krzem, zapraszam do KONTAKTU z naszymi ekspertami.

Chcesz 5% rabatu na nasze produkty?
Chcesz otrzymać 5% rabatu na zakup produktów Calferta, w sklepie wpolu.pl?
Klikając przycisk „Zapisz się!” wyrażasz zgodę na otrzymywanie od nas newsletterów i akceptujesz Regulamin. Będziemy przetwarzać Twoje imię oraz adres e-mail w celu przesyłania Ci informacji handlowych. Administratorem Twoich danych osobowych jest Calfert Sp. z o.o. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityka prywatności.

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo, na temat nawozu Potasil Plus Krzem: