Niezmiernie nam miło poinformować, iż HUMIK, otrzymał certyfikat dopuszczający do stosowania w rolnictwie ekologicznym.

Certyfikat Ekologiczny numer NE/545/2020 wydał IUNG w Puławach.

Z ogromnych korzyści wynikających z aplikacji HUMIK w uprawie roślin, mogą od tej pory korzystać również rolnicy prowadzący uprawy ekologiczne.

Poniżej znajdziesz kilka ważnych informacji i cennych wskazówek o HUMIKu.

Nie uciekaj zgarnij 5% rabatu na zakupy HUMIK w sklepie internetowym wpolu.pl 

Chcesz 5% rabatu na nasze produkty?
Chcesz otrzymać 5% rabatu na zakup produktów Calferta, w sklepie wpolu.pl?
Klikając przycisk „Zapisz się!” wyrażasz zgodę na otrzymywanie od nas newsletterów i akceptujesz Regulamin. Będziemy przetwarzać Twoje imię oraz adres e-mail w celu przesyłania Ci informacji handlowych. Administratorem Twoich danych osobowych jest Calfert Sp. z o.o. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityka prywatności.

 

 

 

HUMIK to organiczno-mineralny nawóz, który poprawia właściwości fizykochemiczne gleby oraz wzbogaca ją w korzystne dostępne dla roślin związki mineralne i organiczne. Produkt można stosować w uprawach roślin rolniczych, sadowniczych, jagodowych, warzywniczych i ozdobnych. HUMIK posiada unikatowy skład, w produkcie znajdują się kwasy humusowe, aminokwasy, betainy, witaminy i związki mineralne. HUMIK wykazuje poprawę właściwości gleby oraz pozytywnie wpływa na wzrost, rozwój i aktywność systemu korzeniowego roślin uprawnych. Można go stosować w formie aplikacji na powierzchnię roślin i gleby lub za pośrednictwem systemu fertygacji.

Co zawiera HUMIK?

Materia organiczna – w sumie:  52%
    kwasy humusowe:  25%
    aminokwasy:  10%
    betaina:  10%
    kwas pyroglutaminowy:  4,6 %
    azot organiczny:  4%
    węgiel organiczny:  22%
Minerały:  8%
    tlenek potasu:  5%
    siarka:  1%
    wapń:  0,5 %
Witaminy
 B1:  3mg/kg
 B2:  95 mg/kg

humik-trendy-jagodowe-aktywnosc-oddechowa-gleby-tabela uprawy-jagodowe-truskawki-nowozenie-preparat-humik nawoz-humik-truskawki-jedrnosc-owocow-tabela przyrost-korony-truskawki-nawozenie-humik-tabela nawoz-humik-masa-korzeni-truskawek-tabela