truskawka
malina
jablka
borowka
granula
baloty

Przygotowujemy
najlepsze rozwiązania
dla Twoich upraw


Jarosław Barszczewski

Email jarek@calfert.pl

Telefon +48 722 108 106

 

 

 

Jarosław Barszczewski jest doświadczonym praktykiem (z ponad 30 letnim stażem) z zakresu żywienia i uprawy roślin ogrodniczych. Doświadczenie zawodowe zdobywa na wielu polach, plantacjach czy sadach, nie są mu obce zagadnienia nawożenia upraw warzywniczych, ozdobnych, szkółkarskich, sadowniczych czy jagodowych. Ma ogromne doświadczenie w zakresie uprawy i żywienia roślin w glebie, ale również w podłożach ogrodniczych w tym inertnych. Dzięki ogromnemu doświadczeniu, wspartemu poczuciem humoru, oraz trafnością wypowiedzi, potrafi w łatwy i prosty sposób przedstawiać zawiłości uprawowe poszczególnych gatunków roślin.

Albert Zwierzyński

Email albert@calfert.pl

tel. +48 533 373 709

 

 

 

Albert Zwierzyński wspiera rolników, plantatorów i sadowników w tematach związanych z agrotechniką roślin uprawnych, szczególnie z zagadnieniami nawożenia biostymulacji roślin udzielając nie jednokrotnie cennych wskazówek i porad na temat ochrony roślin. Dzięki ukończonym szkoleniom i kursom z zakresu nawadniania roślin uprawnych wspiera wiedzą z zakresu projektowania i tworzenia systemów nawadniani i fertygacji. Co tobie przy wyborze nawodnienia dopasowanego do warunków panujących na plantacji.


FERTIMAX COMPLEX NPK 12-11-18+ Mg - Wieloskładnikowy, doglebowy nawóz do upraw jagodowych, sadowniczych i warzywniczych.

Zobacz więcej...Kup teraz

Bio Basstyl Grand to dolistny nawóz z mikroelementami, do poprawy kwitnienia i zawiązywania owoców.

Zobacz więcej...Kup teraz

AminoVital Power - najbardziej skoncentrowane aminokwasy na rynku w formie proszku o wysokim stopniu rozpuszczania.

Zobacz więcej...Kup teraz

Szanujemy Twoją prywatność dlatego nie udostępnimy nikomu Twoich danych

https://youtu.be/-7STtvQ3ieI
Zobacz więcej...

Gdzie nas znajdziesz?

Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej.

Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszej Polityce prywatności.