Mamy przyjemność ogłosić promocję dla wszystkich klientów, którzy w tym roku zakupili sadzonki w naszej firmie 😊

🔴 Specjaliści z firmy Calfert przygotowali dla Państwa 15% rabatu na nawozy Humik i Askan do wszystkich sadzonek zakupionych w tym roku oraz Program Wsparcia Rozwoju Roślin!
✔ Humik to produkt, który zawiera 25% wysokoskoncentrowanych kwasów humusowych, aminikowasy, betainy oraz minerały. Humik jest nawozem, który wzmacnia proces ukorzeniania roślin, a także korzystnie wpływa na okres kwitnienia i owocowania, wzmacniając przenikanie składników odżywczych do kwiatów i owoców.
✔ Askan natomiast jest biostymulatorem, który zawiera aminokwasy, algi morskie oraz betainy. Askan znacząco wzmacnia rośliny, pomaga w regeneracji po stresie, wpływa pozytywnie na plonotwórczość oraz przesuwa dynamikę zbiorów na wcześniejszy termin.
👉 Program wsparcia roślin oraz rabat na Humik i Askan do odbioru w naszym dziale w 📌 Starych Olszynach 9 do 10 września.

Zapraszamy serdecznie!

KLIKNIJ I SPRAWDŹ PROGRAM NAWOŻENIA I BIOSTYMULACJI, WSPIERAJĄCY WZROST I ROZWÓJ SYSTEMU KORZENIOWEGO TRUSKAWKI.

 

program

 

Boryna Plant  jest jednym z wiodących na rynku dystrybutorów sadzonek z trzech europejskich szkółek  – Kraege /Niemcy/, Geoplant /Włochy/ oraz Van Alphen /Holandia/ oraz kilku szkółek polskich. Materiał nasadzeniowy sprzedawany przez nas, jest najwyższej jakości. W ofercie posiadamy głównie sadzonki frigo oraz plug i tray, które sprowadzamy na indywidualne zamówienia. Sadzonki frigo przechowywane są do czasu odbiory przez klienta w dwóch dużych chłodniach, które mieszczą się na terenie naszej firmy.

Informacje na temat sadzonek truskawek i malin

tel. 22 23 02 430
zamowienia@borynaplant.pl

Iza Witczak tel. 533 373 186

Aleksandra Szulborska tel. 720800442

Anna Rucińska tel. 881 211 560

humik-skuteczny-nawoz-mineralny-witaminowy-calfert