Calfert wspiera doradztwem i swoimi produktami projekt Berry Tech!

Nasi specjaliści: Jarosław Barszczewski i Albert Zwierzyński od samego początku współuczestniczą w projekcie Berry Tech, pomagając organizatorom, wpierając wiedzą i dostarczając nowe produkty i rozwiązania!

Projekt Berry Tech 2022 jest realizowany w Stacji Doświadczalno – Badawczej firmy Boryna. W jego ramach testowane są nowe odmiany malin (owocujące na pędach jednorocznych i dwuletnich).

Badaniom polegają również nowatorskie podłoża do bezglebowej uprawy maliny uprawianej na dwa zbiory a także systemy nawożenia, fertygacji, biostymulacji. W testach stasowane są rozwiązania i najlepsze produkty wprowadzane na rynek przez firmę Calfert.

W czasie trwania projektu i najbliższego spotkania w dniu 31 lipca 2022, Jarosław Barszczewski będzie przekazywał najnowsze informacje, doradzał a także omawiał zagadnienia związane z uprawą malin i truskawek.

Szanowni Plantatorzy – zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej rejestracji na stronie https://doradcajagodowy.pl/berrytech-2022/ aby otrzymać darmowy bilet upoważniający do udziału w projekcie Berry Tech 2022 (startującym już 31 lipca 2022).

 

Do zobaczenia w Starych Olszynach podczas Berry Tech 2022 w dniu 31 lipca 2022!

Berry Tech